UA-127834530-1
Фильтр

- грн.

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Abalone
Abalone був винайдений в 1987 році Лораном Леві і Мішель Лалет. У 1999 році ряд провідних гравців з Інтелектуальної Спортивної Олімпіади підписали угоду на використання певного чітко визначеного вихідного положення (бельгійська ромашка), що значно пожвавило гру і використовується до сих пір. Abalon..
699.00грн.
Башня
Башня Захоплююча класична гра, в якій гравці намагаються не пошкодити вежу. Перед початком гри будується вежа з 48 брусків, які складаються перпендикулярними рядами 4x4. В ході гри гравець обережно дістає один брусок так, щоб башта не зруйнувалася і будує зверху новий ряд. Не починайте будувати но..
329.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Еліас. Чоловіки проти жінок" Гравці утворюють дві команди: чоловічу та жіночу. Обидві команди намагаються першими дістатися фінішу, за допомогою пояснювання та відгадування слів. Проте є пастка! Чоловіки мають пояснювати один одному слова з жіночого світу, а жінки з чоловіч..
599.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "НЛО Фермер" «Суперфермер» нарешті підкорює космос! Ви - прибулець, який полює на тварин з планети Земля. Ваше космічне стадо постійно зростає, але суперники намагаються обійти вас і захопити більше тварин! Постарайся передбачити дії суперників, вміло маневруй ко..
399.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Паті Еліас (рос.)" Динамічна і весела гра в слова, в якій необхідно пояснити партнеру по команді якомога більше слів за хвилину. Якщо ваша фішка попадає на поле «Вечірка» вам доведеться пояснювати слова дуже несподіваним способом: розповісти веселу історію, опис..
649.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Паті Еліас" дорожня версія (рос.)" Тепер улюблені ігри можна без проблем взяти на пікнік, у мандрівку, вони стали компактніше в 5 разів! Паті Еліас дорожня версія – це весела гра для компаніїї, мета гри полягає в тому, щоб пояснити слова, що написані н..
249.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Сімейний Еліас" Поясни команді якомога більше слів та стань переможцем! Пояснювати можна використовуючи синоніми, протилежності та інші докази. Особливості: гра містить 4 групи карток: “сімейні” та “дорослі” (картки зі словами) т..
649.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Суперфермер в стилі Ранчо" Настільна гра «Суперфермер в стилі Ранчо» - це молодша сестра добре відомої і улюбленої багатьма дорослими і дітьми гри "Суперфермер". Дорожня версія призначена для гри в обмеженому просторі. Цьому сприяють малі габарити упак..
599.00грн.
Гра настільна
Гра настільна "Юніор Паті Еліас" Час пояснювати та розігрувати слова! Рухайся від входу на ярмарок до великого циркового намету, пояснюй слова з барвистих карток та вгадуй слова, які пояснюють інші гравці. Під час твого ходу решта гравців може відшукати правильну відповідь на ігровому пол..
499.00грн.
Еліас укр версія
Еліас укр версія Еліас - гра сповнена азарту та задоволення! Чи можете ви швидко знайти правильні слова? Мета гри полягає в тому, щоб пояснити слова, що написані на картках, своїм партнерам по команді фактично не називаючи слово, яке пояснюється. Ви можете використовувати синоніми і протилежності,..
649.00грн.
Еліас Хто я?
Еліас Хто я? Грати в «Alias» ніколи не набридне. Чому? По-перше, це весело! По-друге, кожна гра - неповторна! По-третє, вітаємо любителів «Alias» з появою новинки «Я… Alias»!  Отже, нова гра – завжди нові емоції! Вгадай хто ж ти зараз? Гра &l..
599.00грн.
Калаха
Калаха Калаха – класична гра, яка має африканське походження. Гравці повинні проявити свої тактичні здібності, щоб здобути якомога більше «коштовностей». Вам треба переміщати камінці по чарунках так, щоб вони накопичувалися в Вашій великій чарунці під назвою Мангала. Правила ..
449.00грн.
Класична Монополія рос. Оновлена
Класична Монополія рос. Оновлена ..
1097.00грн.
Класична Монополія укр. Оновлена
Класична Монополія укр. Оновлена ..
1097.00грн.
Мафия
Мафия У Спайтауні розбійничає мафія. Гангстери тероризують місто і його жителів. Вони добре треновані і діють в повній темряві. Поліція контратакує і посилає в Спайтаун своїх кращих співробітників, а в лігво мафії - таємного агента. Чи вдасться служителям правопорядку розбити банду злочинців? ..
349.00грн.
Монополія, серія Star Wars
Монополія, серія Star Wars ..
1492.00грн.
Настільна. Моя перша монополія.
Настільна. Моя перша монополія. ..
845.00грн.
Настольные игры 5 в 1
Настольные игры 5 в 1 5 класичних настільних ігор зроблять дозвілля Вашої родини різноманітним і цікавим. Шахи, шашки, нарди, доміно та хрестики-нолики — ігри на будь-який смак і для будь-якого віку. А якісно виготовлені елементи ігор будуть радувати Вас довгі роки. Також цей набір — п..
749.00грн.
Пентаго
Пентаго На первый взгляд цель игры «Пентаго» обманчиво проста – поставить в ряд 5 шаров на игровом поле. Но это задание перестанет быть для Вас таким простым, когда Вы узнаете, что игроку во время игры необходимо не только установить шар на игровом поле, а еще и повернуть один из ..
699.00грн.
Суперфермер
Суперфермер «Суперфермер» — цікава і дуже актуальна на сьогодні економічна гра. Щоб стати Суперфермером, Вам необхідно навчитися не тільки розводити тварин, а ще й отримувати від цього прибуток. Ігрове стадо постійно збільшується, але не забувайте про обережність. Недалеко полюють..
599.00грн.